Looduskaitsekuu “Hoia, mida armastad” raames toimub:
laf-humor

Eesti ühe suurima fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2020, mis tähistab tänavu oma 20ndat toimumisaastat, raames toimunud välkkonkursi “Humoorikas looduspilt” võidupildi autor on Kilvar Kessler.

Pilt pealkirjaga “Kõva külgtuul” kujutab hallhaigrut, kelle pikk kael on tugevast külgtuulest kaldu. “Hallhaigrud kütivad mere kaldal iga ilmaga, teinekord isegi pehmel südatalvel. Mõnikord aga tugev tuul ja linnu pikk kael ei tee head koostööd sihtmärgi ehk saagi tabamisel.” kirjeldab autor. “Sellel fotol ei ole mitte ainult taimed, vaid ka haigru kael vandunud alla tugevale läänetuulele. Pildistatud maikuus Rohuneemes.”

 

laf-humor

 

Matsalu loodusfilmide festivali laupäeval, 19. septembril, toimunud fotopäeva ürituste raames näidati ekraanilt humoorikate looduspiltide pildikava kandlemängija Tuule Kanni muusika saatel.

Noorte vanuseklassis pälvis humoorikaima looduspildi tunnustuse mitmeid aastaid järjepidevalt loodusfotokonkurssidel edukalt osalenud Liselle Palts pildiga “Pilk”, mis kujutas valguse ja varjude mängust liival tekkinud nägu. Ning laste vanuseklassis sai humoorikaima looduspildi preemia Grete Johanna Korb pildiga lõbusast peegeldusest kraaviveel, kus peegelduse murdumise järjel jääb mulje justkui lehvitav kaaslane on kaotanud oma käelaba.

Humoorikate looduspiltide galerii

Välkkonkursile “Humoorikas looduspilt”, mis toimub fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2020 raames, saabus 485 isemoodi vahvat, üllatavat ning naljakat fotot kokku 172 loodushuviliselt-fotograafilt.

Välkkonkurss “Humoorikas looduspilt” toimub fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2020 ja looduskaitsekuu raames.

Parima humoorika looduspildi auhind 250 eurone kinkekaart Overallilt ning keraamik Anne Türni tantsiva hundi skulptuur. Rahvahääletuse lemmikutele pani auhinnad välja lauamängupood Brain Games. Välkkonkursi auhinnafond on 1000 eurot.

Loe lähemalt


 


 

Konkursi korraldaja:
Looduse Omnibuss

Serveriga toetab:
zone.ee